
Роман Єрмоличев: Треба змінити підхід до формування заробітної плати, оклад має становити основну її частину., інформує Урядовий портал. Ми неодноразово порушували питання перед Міністерством освіти і науки: треба змінити підхід до формування заробітної плати. Оклад має становити основну її частину. Щоб ані директор закладу, ані управління освіти не могло вирішувати: платити надбавку, чи ні. У такому разі молодий учитель отримуватиме більше, ніж зараз. Про це повідомив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев в інтерв’ю газеті «Сучасна освіта України».
— Рішення про цільову субвенцію молодим учителям, як на мене, не вирішувало питання комплексної підтримки цієї категорії педагогів. Адже, відверто скажемо, одноразова виплата у 9-10 тисяч гривень не стане стимулом для молодої людини пов’язати життя зі школою. Надання цих коштів не вирішить проблему низької зарплати педагога-початківця. Отже, дискусії щодо зміни підходу до фінансування роботи учителя тривають, ‒ наголосив заступник Міністра фінансів.
За його словами, Мінфін формує середньостроковий прогноз бюджету на наступні роки.
— Ми надіслали міністерствам запити. Кожне з них має напрацювати стратегії й цілі, як саме діяти упродовж наступних трьох років. І ми дискутуватимемо про можливе збільшення фінансування й ефективність використання наявних коштів. Але «першу скрипку» повинно грати профільне міністерство, ‒ впевнений Роман Єрмоличев.
Він зауважив, що не треба думати, що держава просто заощаджує кошти. — Ми надаємо суттєві ресурси для підтримки шкіл. За останні роки спрямовано близько 10 млрд капітальних видатків. У держбюджеті на 2021 рік відповідні видатки навіть збільшено: виділили кошти і на програми «Спроможна школа для кращих результатів», і на Нову українську школу, й інші програми. Навіть в умовах пандемії держава розуміє, що освіта є базовою основою розвитку країни. Однак мусимо ці кошти використовувати ефективно. Тому вкрай важливо здійснювати системний аналіз, ‒ переконаний заступник Міністра фінансів. Кропивничанка здобула нову професію у 58 років
Владислав Прокопенко — Редактор новостей
Настоящий кошмар для журналистов! Режет и корректирует, требует пунктуальности и отчетов!
«Во всем должен быть порядок и дисциплина!»
Образование:
2000 — 2006
- Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики
Журналистка:
- 2019 новостной портал Комета
- 2016-2019 Редактор ленты новостей «Голос свободы»
- 2013-2016 Контент-менеджер «Обозреватель»
- 2007-2013 Контент -менеджер «Связной»
- 2005-2006 Внештатный корреспондент СМИ